Tregginsy – rozwiązanie dla praktycznych

Tregginsy – rozwiązanie dla praktycznych
Jeśli macie dosyć sztywnych i nieprzyjemnych w dotyku dżinsów, istnieje doskonałe rozwiązanie, są nim tregginsy. To grubsza wersja leginsów, które możemy nosić na co dzień, niemal w każdej sytuacji.
Tregginsy wykonane są z elastycznego i rozciągliwego materiału. Jednak w przeciwieństwie do leginsów są grubsze i nie ma szans, żeby prześwitywały w bardziej rozciągliwych miejscach. Są to elastyczne spodnie z gumką. Mogą posiadać szlufki i kieszenie, a także suwaczki u dołu nogawek. Imitują spodnie, jednak nie posiadają ich wad – sztywności i braku rozciągliwości.

To świetna alternatywa dla rurek, doskonała na wiosnę i lato. Tregginsy – podkreślają figurę. Dzięki nim możemy się pochwalić zgrabnymi nogami i piękną, wyćwiczoną sylwetką. Dobrze wyglądają zarówno na osobach niższych jak i wysokich. Niemniej podkreślają też dodatkowe kilogramy. Dlatego ostrożnie powinny je nosić osoby z nadwagą. Dobrze zamaskować zbyt wydatne miejsca na przykład tuniką lub dłuższą i luźniejszą bluzką.

Dla osób szukających nowych rozwiązań do biurowego derss codu tregginsy sprawdzą się doskonale. Można je zestawić z rożnymi butami, od szpilek po cięższe botki. Możemy nosić do nich tuniki i koszule. Przy odpowiedniej stylizacji, tregginsy mogą wyglądać bardzo elegancko lub nieco nonszalancko.

Po pracy bez problemu możemy zmienić stylizację na sportową, dopierając ulubione sneakersy, T-shirt i bluzę. Są tak wygodne, że chce się w nich zostać nawet po pracy. Zwykłe dżinsy zwykle ściągamy zaraz po przekroczeniu progu. Tregginsy są wyjątkowo komfortowe w noszeniu, a dodatkowo dają ogromne możliwości stylizacji i powinny się znaleźć w każdej szafie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *